Více tváří // Więcej twarzy na YouTube i s titulky!

K tracku Více tváří // Więcej twarzy, kterej jsme vydali spolu s Marinsem, jsme na YouTube doplnili české, polské i anglické titulky na základě feedbacku od lidí, kdy nerozuměli polské části (předpokládám, že v Polsku zase nerozuměli té české). O překlad jsem se postaral já spolu s Eshem a polským kamarádem Wierem, oběma velký dík!

 

Faler a Marins vydávají ven Více tváří!

Uplynul už rok od doby, kdy se česko-polská dvojice Faler a Marins objevila na společném tracku. Nyní vychází singl s názvem Více tváří // Więcej twarzy, kde tato dvojice spolu opět účinkuje. O kytary v refrénu, které tomu dodávají správnou tvrdost, se postaral kytarista Marek Vodička a master jako vždy obstaral Stewe z UNBL. Poslechni si tento track a poznej všechny tváře Falera i Marinse!

 

Shifty, Faler a Johny Zip posílají ven Kritickou!

faler_kriticka_cover

Trojice Shifty, Faler a Johny Zip spolu posílají ven novej singl. Track má název Kritická, přičemž každej z interpretů si vzal na paškál jednu samostatnou sloku. Shifty k tomu přidal ještě refrén a o grafickou podobu se posral už “tradičně” Esh, kterej stojí i za grafikou k Nádech x Výdech EP nebo Ticho před bouří.

Continue reading

Nádech x Výdech už příští týden!

Faler_nadech_vydech_cover_FB

Je to tak, už příští tejden vyjde EP Nádech x Výdech, na kterém se podíleli Faler, Nomis a Esh. Nomis, jehož beat si mohl slyšet už na tracku Přišel týpek, má na starost všechny beaty na tomhle EP. Grafickou stránku celého projektu má zase na starosti Esh, který dělal kompletní grafiku i pro album Ticho před bouří.

Continue reading